FURNITURE / Tables / Pedestal 12667558

nr 1266 7558

PEDESTAL

med ytterfoder. Height: 79 cm, wear, damages.

med ytterfoder. Höjd: 79 cm

Condition: slitage, skador

2000

SEK 1500

Monday July 29 2019
at 19:41:48

29/7 18:44:20 1      Vinnande bud